POKROWCE

Dwukomorowy pokrowiec na akcesoria HALFAR® Frame

ORGANIZER FRAME 1816056
ATT 627

HALFAR
81,99 zł
Dwukomorowy pokrowiec na akcesoria HALFAR® Frame
Saszetka-organizer niemieckiej marki HALFAR® ma dwie komory z niezależnymi zapięciami na długie, odwrócone zamki błyskawiczne odwrócone zamki błyskawiczne

W nowoczesnych torbach i plecakach często stosuje się odwrotnie wszyte zamki błyskawiczne. Oznacza to, że z zewnątrz widzimy tę stronę zamka, która np. w odzieży wizytowej jest zwykle od strony ciała. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zmniejszenie ryzyka zaciekania wilgoci przez zamek i poprawia estetykę produktu z odkrytym zamkiem.
. Do przenoszenia w ręku służy pasek uformowany w pętelkę, łatwy do założenia na nadgarstek. Pasek wyposażono w karabińczyk umożliwiający szybkie odpinanie go od saszetki, kiedy nie jest potrzebny. Pierwsza komora mieści dwie duże kieszenie, z których lewa jest zapinana na zamek, a prawa otwarta. Na wierzchu lewej kieszeni umieszczono trzy kieszonki wsuwane, jedna na drugiej. Dwie z nich są z tkaniny, a trzecia, umieszczona na wierzchu, z siatki. Na prawej kieszeni w tej komorze naszyto trzy wsuwane kieszonki na karty kredytowe oraz jedną kieszonkę siatkową zapinaną na zamek błyskawiczny. Druga komora jest przystosowana do zabezpieczenia akcesoriów, jak kable i ładowarki. Po jej lewej stronie umieszczono dużą siatkową kieszeń zapinaną na zamek i nadającą się do przenoszenia płaskich powerbanków, małych tabletów lub dużych smartfonów. Po prawej stronie pozostawiono przestrzeń na różne akcesoria zabezpieczone siatką z elastycznych taśm. Ta torba jest uszyta z tkanin poliestrowych i nie zawiera PVC. Na froncie torby umieszczono ozdobne szwy tworzące ramki wokół plastikowej tabliczki, na której delikatnie zaznaczono logotyp producenta. Ta tabliczka umożliwia naklejenie indywidualnego oznaczenia. Saszetka należy do kolekcji Frame.

Wymiary w cm: 23 x 13 x 5
Pojemność: 1,5 litrów


• materiał: poliester, wolny od PVC
• odpinany pasek do noszenia na nadgarstku
• 2 niezależnie otwierane przedziały
• wewnętrzne kieszenie z siatki
• wewnętrzne kieszenie zapinane na zamki
• wsuwki na karty kredytowe
• wsuwki na płaskie przedmioty
• elastyczne taśmy mocujące akcesoria
• wewnętrzne przegrody
• jednolity melanżowy kolor
• zapięcia na zamki błyskawiczne
• plastikowa płytka do personalizacji
• ozdobne szwy

Torby, walizki, plecaki i akcesoria podróżne marki HALFAR® są produkowane przez niemiecką firmę Halfar System GmbH.

10% Rabatu

Rabaty i kody promocyjne: aby uzyskać 10% rabatu, kup 3 lub więcej dowolnych produktów (nie dotyczy zamówień telefonicznych i mailowych). Kody promocyjne pojawiają się w naszych biuletynach i w naszych tweetach.


Koszt dostawy na terenie Polski

13,99 zł - kurier

16,99 zł - kurier z pobraniem

11,99 zł - dostawa do wybranego z mapy punktu DHL

0,00 zł - zamówienie powyżej 300 zł (bez pobrania)

Sposoby zapłaty

Przelew lub karta płatnicza w systemie PayU

Przelew własny (do 5 dni od złożenia zamówienia)

Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki

Czas dostawy

Standardowo 2 do 4 dni, część produktów może mieć dłuższy czas dostawy.

Wymiana lub zwrot

Do 14 dni, koszt dostarczenia zwracanego produktu ponosi Klient konsument (prawo wymiany lub zwrotu dotyczy tylko konsumentów).

Zamówienia hurtowe

W przypadku zamówień hurtowych rekomendujemy wcześniejsze zamawianie wzorów dla oceny fasonów, materiałów, kolorów i wymiarów.

Kontakt

Szukasz innej torby? Skontaktuj się z nami: KONTAKT.